Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 3.4.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Kırklareli İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında ağaç budama çalışmaları nedeniyle, 5 Nisan Pazar günü 08:00-10:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinin merkeze bağlı, Yıldırım Mahallesi, Özerler Mahallesi, Barış Mahallesi, Güneş Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesinin bir kısmında; 5 Nisan Pazar günü 11:00-12:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Lüleburgaz ilçesinin merkeze bağlı, İstiklal Mahallesi ve Yıldız Mahallesinin bir kısmında elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırklareli’de Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN