Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019'da kitabı yayımlandı

2019'da kitabı yayımlandı. Kitabın tanıtım bülteninde 'Türkiye’de farklı alanlarda bir senenin değerlendirmesini içeren akademik yıllık sayısı yok denecek kadar azdır. Belli başlı konularda yayımlanan az sayıdaki yıllıklar ise genelde kronolojik olayların alt alta sıralanması ve fotoğraflardan ibarettir. Uzun süredir yayımlanan “ yıllıkları” bir yılın kronolojisini ortaya koymanın çok ötesinde analiz yoğunluklu bir formatta ve birçok farklı alanı kapsayacak şekilde yazılmaktadır.' cümlelerine yer verildi.

Giriş Tarihi: 26.3.2020 15:13 ABONE OL
2019'da Türkiye kitabı yayımlandı

Artık gelenekselleşmiş olan SETA yıllığı "iç siyaset", "dış politika", "güvenlik ve savunma", "ekonomi", "enerji", "eğitim ve sosyal politikalar", "hukuk ve yargı" ve "medya" başlıklarında o yıl içindeki tüm gelişmeleri analiz eden bir içerikle konusunun uzmanları ve araştırmacılar tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Farklı başlıklarda kısaca özetlenen konular 2019'da Türkiye başlığıyla SETA yıllığında analize tabi tutulmaktadır. Her konu başlığı kendi içinde bir bütünlük oluşturacak şekilde alt başlıklar üzerinden incelenmektedir.

2019'da Türkiye başlıklı SETA yıllığı hem geçmişin daha iyi anlaşılmasına katkı sunmakta hem de geleceğe yönelik bir perspektifin ortaya konulmasında önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılki SETA yıllığı da Türkiye ile ilgili birçok konuyu bir arada anlamak isteyenler için önemli bir referans kaynağı olma özelliğini sürdürmektedir.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

ARKADAŞINA GÖNDER
2019'da Türkiye kitabı yayımlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA