Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:

Giriş Tarihi: 19.2.2015 12:19
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:
Gölcük İlim Yayma Cemiyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na konuk oldu.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ali Kemal Eren ve yönetimiyle bir araya geldi. Başkan Karaosmanoğlu toplantıda eğitimli ve ahlaklı bir neslin yetiştirilmesi için toplumun bütün katmanlarının taşın altına elini sokması gereğini vurguladı
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “Sivil toplum kuruşları ve sizin gibi eğitim alanında çalışma yapan sivil organizasyonlar, hayır işinde beklememelidirler. Kitleleri harekete geçirerek, eğitim de başarılı projeler ortaya koymalısınız. Kendi bölgenizde çocuklarımızın ve gençliğimizin hizmetinde olunmalı ve size gönül verenlerle birlikte hareket etmelisiniz. İlim Yayma Cemiyeti gibi önemli bir misyona hizmet eden kurumların, bir günü dahi zayi etmemesini isterim. Burada ki hizmetlere gönlünü vermiş dostların, çok çalışarak geleceğimizi emanet edeceğimiz gençleri donanımlı yetiştirmelerini istiyorum” şeklinde konuştu.
Gölcük İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ali Kemal Eren’de yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verirken, Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN