Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:

Giriş Tarihi: 19.2.2015 12:38
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:
Türkiye Muhtarlar Derneği Şubesi yetkilileri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve yönetimini makamında ağırladı. Ziyarete Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ve yönetimi katıldı.
Ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımızla ve ekibimizle birlikte kentimizi güzelleştirmenin gayretiyle çalışıyoruz. Mazeret üretmek ve sorunlara karşı duyarsız kalmak gibi bir anlayışta hiçbir zaman olmadık, olmayacağız da. Tek amacımız halkımıza hizmet etmektir. 2004’ten itibaren önemli ölçüde kentimizde birçok projeyi hayata geçirdik. Bu çalışmanın karşılığında teşekkürü de halkımız sandıkta bizi tekrar göreve getirerek yaptı. Şehrimizi yönetirken sivil toplum örgütleriyle ortak hareket ederek, yaşadığımız kenti idare etmek bir kültürdür. Bu kültürü yaşatarak, vatandaşımızın menfaatlerine göre kararlar almak için çalışıyoruz. Bunu yaparken muhtarlarımızla ortak hareket ediyoruz. Sizlerle beraber bu kenti yönettiğimizi bilmenizi isterim” ifadesini kullandı.
Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Başkan Karaosmanoğlu’na hizmetlerden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Geçmişte İSU’yu sorunlar nedeniyle günde 10 sefer arardık. Hizmet noktasında büyük problemlerimiz vardı. Çok şükür o günler geride kaldı. Köylerimiz ve şehrimiz önemli ölçüde altyapı ve üstyapıda çok iyi bir noktaya geldi. Başta size ve Büyükşehir Belediyemize hizmetleri için çok teşekkür ederiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN