Başkan, "Biz Halkımıza, Halk Da Bize Samimi Oluyor"

Giriş Tarihi: 21.2.2015 12:58
Başkan, Biz Halkımıza, Halk Da Bize Samimi Oluyor
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez ilçesinin Çamlıtepe ve Yukarı Hereke mahallelerinde inceleme yaptı.
Ziyaretlerinde vatandaş ve esnaf ile sohbetinde siyasetin merkezinde insan olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Biz her zaman halkımıza samimi olurken, halkımızda bize içten davrandı. Her daim gerçekleri söylerken, yapabileceğimiz hizmetleri anlattık. Popülist davranışlar içerisinde hiçbir zaman olmadık. Vatandaşımız bundan dolayıdır ki, bizi seviyor ve saygı duyuyor" dedi.
İlk olarak Çamlıtepe Mahalle muhtarı Mehmet Işık’ı ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Yapılan hizmetler karşısında vatandaşın memnuniyetini soran Başkan Karaosmanoğlu, önerileri ve eksiklikleri dikkatlice dinledi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Tek derdimiz ilçemizin, şehrimizin ve ülkemizin gelişmesi için çalışmaktır. Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran’la, uyumlu biçimde çalışıyor. Hizmetlerimizi bir bir hayata geçirerek, vatandaşımızın kullanımına kazandırıyoruz. Yakın zamanda resmi açılışını gerçekleştireceğimiz Çamlıtepe mahallemizde ki yarı olimpik yüzme havuzu bu bölgemizin önemli bir ihtiyacını karşılayacaktır" diye konuştu.
Vatandaşla olan sıcak ve samimi ilişkileriyle her daim örnek gösterilen Başkan Karaosmanoğlu, "Halkımızla musafaha yaparken, kardeşlik temeli üzerinde hareket ediyoruz. İnsani bir hareket olarak gördüğüm selamlaşma, hal hatır sorma ve tokalaşmanın yani musafahanın, bize karşı halkımız tarafından içtenliğine şahit oluyoruz. Bizde aynı şekilde güler yüzlü ve şefkatli biçimde toplumumuzun her kesimine yakınlaşarak, kentimizi yönetiyoruz" ifadelerini kullandı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yukarı Hereke mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Hoş sohbetlerin yaşandığı ziyarette, vatandaşlar yoğun kış şartlarına rağmen ana yollarlının açık kaldığını söyleyerek hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Başkan Karaosmanoğlu’da vatandaşımızın her daim yanında olduklarını, bunun için halkımızın emrinde olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ayrıca, "Hizmet etmek için kendimizi bu kente adadık. Derdimiz var, çünkü halkımızı ve ülkemizi çok seviyoruz. Sizlerden gelecek talepleri dikkatlice dinliyoruz ve yerine getirmek için gayret ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan, "Biz Halkımıza, Halk Da Bize Samimi Oluyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN