Körfez’de İbadethaneler Bakımdan Geçiriliyor

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Körfez’de İbadethaneler Bakımdan Geçiriliyor
Körfez Belediyesi, ilçede bulunan ibadethanelerin bakım ve tadilat çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Camilere yeni şadırvanlar, yeni oturma alanları, çevre düzenlemeleri, boyama çalışmaları ve brandalar yapan Körfez Belediyesi, gelen talepleri de değerlendirerek Körfez’deki ibadethanelerin eksikliklerini gideriyor. Halkın talepleri ve belediye yetkililerinin incelemeleri sonucu ile tespit edilen eksiklikler, Körfez Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmalarla giderilirken, tüm kenti kapsayan çalışmalarda şu ana kadar birçok camide son aşamaya gelindi.
Mahalle statüsüne geçen köylerde bulunan ibadethanelerde de aynı hizmeti veren Körfez Belediyesi, köy halkının talepleri doğrultusunda çalışmalarını bu yönde sürdürüyor. İbadet için camilere giden cemaate, giriş ve çıkışlarda kolaylık sağlanması için camilerin çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yanı sıra camii çevresinde kilitli parke taşlarının da düzenlenmesi ve yeniden yapılması sağlanıyor. Camilerin çevrelerinin de güzel görünüme kavuşması için bir çalışma başlatan belediye ekipleri, ışıklandırmalarla birlikte ağaçlandırma çalışmaları da gerçekleştiriyor.
Sosyal sorumluluk bilinci ile ilçe sınırları içerisinde başlatılan çalışmaların devam edeceğini belirten belediye yetkilileri, “Yapılan her çağrıya kulak veriyoruz. İbadethanelerimize kısa süre içinde boya, badana, tamirat, tadilat, bahçe ve çevre düzenlemesi gibi birçok hizmeti gerçekleştirdik” ifadelerini kullandılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Körfez’de İbadethaneler Bakımdan Geçiriliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN