Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Köşker En Sıradışı Programına Konuk Oldu

Giriş Tarihi: 27.3.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Başkan Köşker En Sıradışı Programına Konuk Oldu
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümüne özel olarak hazırlanan “Bir Nefes Vatan” Projesi ile canlı yayına konuk oldu.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ülke TV’de canlı olarak yayınlanan “En Sıradışı” programına konuk oldu. Dün akşam Gebze’de Turgay Güler’in moderatörlüğünde gerçekleşen ve Prof. Dr. Mehmet Çelik ile birlikte, gazeteci yazarlar, Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’ün katıldığı programa konuk olan Başkan Köşker, “Bir Nefes Vatan” projesini anlattı.
Gebze Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü’ne özel olarak hazırlanan “Bir Nefes Vatan” adlı kısa filmi beğeniyle izleyen yazarlar, projeye tam not vererek hazırladığı özgün projeden dolayı Başkan Köşker’i tebrik etti. Kısa filmi izledikten sonra söz alan Gazeteci Yazar Yusuf Ziya Cömert, “Beş dakikalık kısa bir film içerisinde Çanakkale ruhuyla birlikte gençlere bağımlılık yapıcı maddelere karşı böylesine etkili mesajlar veren böyle güzel bir projeyi düşünen Adnan Köşker Bey’i ve ekibini kutluyorum. Belediyeciliğin önemi bu tür projelerle ortaya çıkıyor” dedi.
Programda Gebze’de gerçekleştirilen “100. Yılında Çanakkale Sempozyumu” ve “Bir Nefes Vatan” adlı projeleri anlatan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “’Bir Nefes Vatan’ projemiz, hem Çanakkale ruhunu yaşatmak hem de gençlerimizi bağımlılık yapıcı maddelere karşı korumayı amaçlıyor. Çanakkale’de şehit olan dedelerimizin çoğu gençti. Gençlerimiz, genç yaşta şehit düşen dedeleri kendilerini feda ederek nasıl vatana sahip çıkmışlarsa, onları örnek alsınlar ve bedenlerini bağımlılıktan ve uyuşturuculardan koruyarak, vatanı ve milleti için çalışsınlar diye düşündük. Projemiz büyük beğeni topladı ve gençlerimizde büyük etki uyandırdı” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Köşker En Sıradışı Programına Konuk Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN