Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi Vatandaşların İsteklerine Cevap Veriyor

Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi Vatandaşların İsteklerine Cevap Veriyor
Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi ile vatandaşın istek ve beklentilerine anında cevap vererek kesintisiz hizmet veriyor.
İlçe halkının işlemlerini belediyeye gitmeksizin bir telefonla gerçekleştirdiği 500 00 50 nolu Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi, her geçen gün yenilenen hizmetiyle Körfezlilerden tam puan almaya devam ediyor. Teknolojinin sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek Körfez halkına kesintisiz hizmet veren Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi, hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.
Vatandaşlar belediyeye gelmeden sorun ve taleplerini hizmet hattı sayesinde çözüme kavuşturuyor. Çağrı merkezine gelen her istek ve talepler ilgili birimler aracılığı ile değerlendirilip neticelendiriliyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın oluşturduğu profesyonel hizmet alt yapısı ile vatandaş odaklı projeler ve hizmetler üreten Körfez Belediyesi, çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirerek vatandaşın yüzünü güldürüyor.
Körfez Belediyesi daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent için hizmet altyapısını sürekli geliştirerek çalışmalarını sürdürüyor. Çözüm Merkezi ve Çağrı Merkezi ortak bir çalışma sürdürerek, gelen istekleri ve talepleri irdeliyor ayrıştırıyor. Ayrıştırılan istek ve talepler ilgili müdürlüklere bildirilerek vatandaşın isteğini kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi Vatandaşların İsteklerine Cevap Veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN