Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak:

Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 11:01
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak:
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “ Büyükşehir Kağıtspor, birçok branşta Dünya, Avrupa, Türkiye şampiyonu çıkarıyor. Bunlar hafife alınacak başarılar değil” dedi.
Amatör takımlar arasında birçok branşta gösterdiği başarılar ve çalışmalardan dolayı, Türkiye’de marka kulüp haline gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, Kocaeli genelinde de çalışmalarını sürdürüyor. Merkezi çalışmaların aksine her ilçede şubeleriyle çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü Darıca ilçesinde de çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Gebze bölgesinde şube açarak bu bölgedeki sporcuların, antrenörlerin ve velilerin çalışmalarını daha da kolaylaştıran Kağıtspor, özellikle spor okullarında yapılan çalışmalarla tabana yayılmak istiyor.
12 ilçede spor okullarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüten Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, sporu tabana yayarak yetenekli sporcuları Kağıtspor kulübü bünyesine kazandırıyor. Darıca ilçesinde de spor okulları çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor kulübü başkanı İslam Yücel, çalışmalarla ilgili bilgi alış verişinde bulunmak için Kağıtspor Eğitim komisyonu başkanı Yasin Özlü ile birlikte sporcu kişiliği ile tanınan Darıca Belediyesi Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Başkanı İslam Yücel, “Darıca, Çayırova, Dilovası ve Gebze ilçelerinde bulunan Kağıtsporlu sporcularımızın, antrenörlerimizin ihtiyaçlarını karşılaşmak adına Gebze’de güzel bir şube açtık. Buradaki personelimiz her an sporcularımızın, antrenörlerimizin ve velilerimizin ihtiyaçlarını anında karşılıyor. Bu bölgelerimizdeki sporcularımın potansiyelinin farkındayız. Her geçen gün daha da kurumsal olarak büyüyeceğiz. Amacımız Kocaeli ve Türk sporuna hizmet etmek. Sizlerin de spora desteklerinizi biliyoruz. Darıca’da bu çalışmalarımızı özellikle spor okullarında başarıyla sürdürerek yüzlerce minik çocuğumuza spor yaptırtıyoruz. Birlikte Darıca ilçemizde güzel çalışmalar yapacağız. ”dedi.
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübümüz gerçekten başarılı bir kulüp. Başarılarını basından takip ediyoruz. Sadece bir branşta değil, birçok branşta Dünya, Avrupa, Türkiye şampiyonu çıkarıyor. Bunlar hafife alınacak başarılar değil. Sizleri tebrik ediyorum. Darıca Belediyesi olarak Kağıtsporumuzun her zaman yanındayız. Ne istiyorsanız yapmaya hazırız. Darıca’da da sporu tabana yaymak adına yaptığınız çalışmaları görüyor ve tebrik ediyoruz“ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN