Kartepe’de Yeni Sanayi Kuruluşları Ziyaret Ediliyor

Giriş Tarihi: 7.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 01:48
Kartepe’de Yeni Sanayi Kuruluşları Ziyaret Ediliyor
Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeni faaliyete başlayan sanayi kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
Kartepe Belediyesi yetkilileri sanayicilere hayırlı olsun dileğinde bulundukları ziyarette Kartepe’de yaptıkları yatırımdan dolayı işletme yetkililerine de belediye başkanı adına teşekkür ediyorlar. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in birlikte yönetim modeli çerçevesinde hayata geçirdiği uygulamalardan birisi olan sanayicilere gerçekleştirilen işletme ziyaretleri firmalar tarafından da takdir görüyor. Bu kapsamda Kartepe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri ilçede yeni faaliyete başlayan sanayi kuruluşlarını ziyaret ediyor. Ziyaretlerde ilçedeki ticari hareketliliğe katkı veren işletme sahiplerine bölge ekonomisine kattıkları artı değer için teşekkür eden belediye yetkilileri, işletme sahiplerinin sorunlarını da dinliyor ve yakından ilgileniyor.
Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneğiyle (KATSİAD) yapılan iş birliği çerçevesinde sanayi kuruluşları ziyaretlerinin aralıksız sürdürüleceğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “2023’te Lider Ülke olma hedefine emin adımlarla ilerlemek için dün olduğu gibi bugün de ilerleme ve büyüme üreten, istihdam sağlayan ve ekonomiye değer katan sanayicilerimiz sayesinde olacaktır. Sanayicimizin katkısını bilen yerel yöneticilerden biri olarak onların yanında olmaya devam edeceğim. Kartepe’de yatırım yapan sanayi kuruluşlarımıza ilçemize kattıkları değer için teşekkür ederiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kartepe’de Yeni Sanayi Kuruluşları Ziyaret Ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN