Darıca Festivale Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 21.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 14:39
Darıca Festivale Hazırlanıyor
Darıca Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivalinin ilk istişare toplantısı Darıca Teras Kafe-Restorant’ta dernek başkanlarının katılımıyla yapıldı.
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, her geçen yıl bir çok yeniliğin yaşandığı etkinlikte bu yıl da birbirinden güzel sürprizlerle bölge halkının karşısına çıkacaklarını ifade ederek, tüm bölge halkını şimdiden Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivaline davet etti.
Festivalin 2007 yılında 7 derneğin katılımıyla başladığını belirten Karabacak, “Her geçen yıl artan sayıyla devam eden Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivali bölgemizde adeta marka haline geldi. Ülkemizin değişik yerlerinden milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, bürokratlarımız, sanatçılarımız ve vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği, ulusal ve yerel televizyonların yaptığı canlı yayınlarla ilçemizin tanıtımına önemli katkı sunan bu etkinliğimizi bu yıl da siz değerli dernek yönetimlerimizle hep birlikte gerçekleştireceğiz. Şimdiden başladığımız ve önümüzdeki aylarda devam edeceğimiz istişare toplantılarıyla, 40 gün 40 gece olması sürmesini planladığımız, Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festivalinde halkımızla birlikte olacağız. Katılım ve desteklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Şimdiden tüm bölge halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.
Dernek yöneticileri toplantıda etkinlikle ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darıca Festivale Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN