Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kitap Fuarına Körfez Belediyesi Damga Vurdu

Giriş Tarihi: 16.5.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 23:29
Kitap Fuarına Körfez Belediyesi Damga Vurdu
Körfez Belediyesi, Büyükşehir Belediyesinin her yıl gerçekleştirdiği Kitap Fuarında stant açarak Körfez’in sembolü olan Kiraz ve kentin tarihini anlatan eserlerini sergiledi.
Birbirinden ünlü isimlerin ve yazarların buluştuğu kitap fuarına Kocaeli’de ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Fuarda, Körfez Belediyesinin açtığı stant, fuarı ziyaret eden kitapseverler tarafından büyük ilgi gördü. Bu yıl 350 yayınevi ve 450 Kültürel Etkinlik ve ünlü yazarların katılımıyla Kocaeli Büyükşehir İnterteks Uluslararası Fuar Alanında düzenlenen kitap fuarına, Körfez Belediyesinin kültür yayınlarının sergilendiği standa, davetliler büyük ilgi gösterdi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran stanttı gezen vatandaşlara Körfez’in tarihini anlattı. Fuarda, Körfez Belediyesinin standı ziyaret eden kitapseverler, hem yayınlardan aldı, hem de Körfez Belediyesinin çalışmalarını inceleme fırsatı buldu.
Fuar alanının sağ tarafında C bölümünde yer alan stantta, Körfez Belediyesi tarafından her biri uzun ve titiz araştırmalar sonucu derlenip hazırlanmış, Körfez’in tarihi ve kültürel mirasını anlatan kitapların yanı sıra, belediye tarafından hazırlanan Hereke’nin Tarihi eserinin yanı sıra belediye hizmetlerinin tanıtıldığı broşür ve kitapçıklar yer aldı.
Stanttı gezen vatandaşları çeşitli hediyeler ve ikramlar sunan Körfez Belediyesi çalışanları, Körfez’in sembolü olan Kiraz şerbeti ikram etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Körfez Belediyesinin standını ziyaret edenlere, stant görevlileri tarafından dergi, kitap, kalem ve kalem kutusu gibi çeşitli hediyeler verildi. Vatandaşlar tarafından takdir ve beğeni ile karşılaşan Körfez Belediyesinin stantı 24 Mayıs 2015 Pazar akşamına kadar açık kalacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitap Fuarına Körfez Belediyesi Damga Vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN