500 Yazarlı Kitap Büyük İlgi Gördü

Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 14:28
500 Yazarlı Kitap Büyük İlgi Gördü
Bilgievleri öğrencileri, kendi yazılarından oluşan “Değerlerimiz Geleceğimizdir” kitabını fuarda yaşıtları için imzaladı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Bilgievleri, 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda açtıkları stant ile dikkat çekti. Stantta Bilgievleri’nde eğitim alan 500 öğrencinin yazılarından oluşan “Değerler Eğitimi” kitabı ücretsiz olarak dağıtıldı. Kitapta yazıları bulunan Bilgievleri öğrencileri ise fuara gelen yaşıtları için kitaplarını imzaladı.
Bilgievleri’nde eğitim gören öğrencilerin yazılarından oluşan “Kocaeli’yi Seviyorum” ve “Ben Başkan Olsam” kitaplarının ardından çocukların Bilgievleri’ndeki değerler eğitiminde öğrendiklerinden yola çıkılarak hazırlanan üçüncü kitap olan “Değerlerimiz Geleceğimizdir” kitabı da yayımlandı. 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda kurulan stantta fuarı ziyaret edenlere ücretsiz olarak dağıtılan kitapta öğrencilerin aldıkları değerler eğitimine yönelik yazıları ve fotoğrafları bulunuyor.
Fuarın son gününde stantta bir araya gelen Bilgievleri öğrencileri, “Değerlerimiz Geleceğimizdir” kitabını imzalayarak, yaşıtlarına dağıttı. Bilgievleri’ndeki öğrencilerin yazılarından oluşan 500 yazarlı kitap, fuara katılanlardan da yoğun ilgi gördü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
500 Yazarlı Kitap Büyük İlgi Gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN