Üzülmez, Kartepeli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 17.6.2015 15:49 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 15:52
Üzülmez, Kartepeli Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzlümez, Kartepe Muhtarlar Derneği üyelerinin kaynaşmak amacıyla yaptığı etkinliğe katıldı.
Pazarçayır’da yapılan etkinliğe, 7 Haziran genel seçimleri ardından seçilen yeni muhtarlar da katıldı. Etkinliğe Kartepeli Muhtarlar, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş ve İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç katıldı.
Etkinlikte kısa bir açıklama yapan Başkan Üzülmez, “Göreve geldiğimiz günden itibaren kendi misyonumuza uygun bir şekilde organize olurken siyasi olarak da iki önemli seçim geçirdik. Seçimler ardından hizmet anlamında daha yoğun bir dönem başlıyor. Şeffaf ve birlikte yönetim modeli çerçevesinde siz muhtarlarımızla bundan böyle daha sık bir araya geleceğiz. Muhtarlarımızın birlik ve beraberlik içinde kent aidiyetini geliştiren bu tür organizasyon ve buluşmalarını tekrarlamalarını temenni ediyorum. Birbirimizin eksikliklerini tamamlayarak büyük bir güç ile birlikte olmanın meyvalarını toplayacağız. Sizler mahallerinizde bizler Kartepe genelinde hizmet ederken emniyet müdürümüz asayiş yönünden sayın kaymakamımız da tüm Kartepenin sorumluluğunu taşıyarak çalışacağız. Hepimiz canla başla hizmetlerimizi de artırarak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üzülmez, Kartepeli Muhtarlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN