Başkan Karaosmanoğlu: "Sizler En Hayati Hizmeti Üretiyorsunuz"

Giriş Tarihi: 17.7.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Başkan Karaosmanoğlu: Sizler En Hayati Hizmeti Üretiyorsunuz
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Su A.Ş yönetici ve personelini ziyaret ederek bayramlaştı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İzmit Su Anonim Şirketini (İSAŞ) ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle yönetici kadrosu ve çalışanlarıyla bir araya gelerek bayramlaştı. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr Tahir Büyükakın, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Kemal Altunel, İSAŞ Genel Müdürü Levent Özkan, Genel Müdür Yardımcısı Bülent Büyükkalaycı, birim müdürleri ve çalışanlar hazır bulundular.
İçme suyu arıtımı, baraj ve isale hatları işletimi konularında deneyimli kadrosuyla kentimize hizmet veren İSAŞ’da ki ziyaretinde Başkan Karaosmanoğlu, "Bu tesisimiz ve sizler arıtma kapasitesiyle Kocaeli’de en önemi hayati hizmeti üretiyor. Vatandaşımızın suyunu temizliyor. Binlerce on binlerce altyapı hizmetimiz var. Kocaeli de güzel bir sistem kurduk. Gerek barajdan elde ettiğimiz gerekse diğer kaynaklardan elde ettiğimiz su ile halkımızın çok önemli olan su gereksinimi sağlıyoruz" dedi.
Önceki iki yıl kurak geçtiğini buna rağmen Kocaeli’yi susuz bırakmadıklarını ifaden Başkan Karaosmanoğlu, "Her türlü önlemi düşünerek çalışıyoruz. Su çok önemli bir ihtiyacımızdır. Huzurumuz, verimliliğimiz ve kalitemiz her geçen gün artacak şekilde çalışmalıyız. Sizler ve yönetici kadromuz hizmet kalitemizden asla taviz vermeyeceğiz. Su kanal idaresi başta olmak üzere, kurumumuzdan vatandaşın memnuniyetini çok önemsiyoruz" şeklinde konuştu
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Karaosmanoğlu: "Sizler En Hayati Hizmeti Üretiyorsunuz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN