Evde Bakım Hizmeti Memnun Ediyor

Giriş Tarihi: 12.10.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 12.10.2015 12:37
Evde Bakım Hizmeti Memnun Ediyor
İzmit Belediyesi’nin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği işbirliği ile başlattığı “Evde Bakım Hizmeti” uygulamasından 92 hasta yararlandı.
Yetkililer de uygulama ile sertifikalı alanında uzman ekiplerce ihtiyaç sahibi kişilerin evine gidildiğini belirterek, “Yatalak, engelli, bakıma muhtaç hastaların evine gidilerek banyo, traş, saç ve tırnak bakımı gibi kişisel bakım hizmeti güler yüz ve şefkatli şekilde verilmektedir. En önemli prensibimiz hastanın memnuniyetidir. Şimdiye kadar 873 uygulama ile ihtiyaç sahiplerini memnun etmeye çalıştık” dediler.
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç ile Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney konuyla ilgili olarak bir araya geldiler. Başkan Yardımcısı Oruç, toplantıda evden bakım hizmetinin kalitesinin daha da arttırmak için görüş alış verişinde bulunduklarını ifade ederek, “Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği işbirliği ile başlattığımız uygulamadan yararlananların memnuniyetini görmek, bizleri de sevindirmektedir. Ücretsiz verilen hizmeti daha da geniş kitlelere yaymak için çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.
Evde bakıma muhtaç hastalar ise uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirterek, İzmit Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evde Bakım Hizmeti Memnun Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN