Kartepe Belediye Başkanı Dağ Köylerini Gezdi

Giriş Tarihi: 13.10.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 11:50
Kartepe Belediye Başkanı Dağ Köylerini Gezdi
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahalle statüsüne kavuşan dağ köylerinde arazi çalışmalarına katıldı.
Bölgede incelemelerde bulunmak üzere mahalle statüsüne kavuşan dağ köylerini gezen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahallelilerle bir araya geldi. Başkan Üzülmez,
Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Pazarçayır Mahalle Muhtarı Remzi Güler ve Sultaniye Mahalle Muhtarı Ahmet Özkılıç ile birlikte Sultaniye, Pazarçayır, İfraziye ve Fındıksuyu bölgelerinde temaslarını sürdürdü.
İlçenin her köşesine eşit hizmet sunma hedefinde olduklarını belirten Başkan Üzülmez, “Kartepe genelinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız mahalle statüsüne kavuşan köylerimizde de gerçekleşmektedir. Aşırı yağışlar sonrası bozulan güzergâhlarda yapılacak çalışmaları programladık. Köylerimizde yaptığımız tespitler çerçevesinde gördüğümüz eksikliklerin giderilmesi için ekiplerimizi görevlendirdik” dedi.
Ankara’daki patlamaya da değinen Başkan Üzülmez, “Ülkemiz üzerine büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyunlara kanmamak adına ülkemizdeki istikrarın sürmesi adına sağduyulu ve vatansever halkımız gereğini yapacaktır” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kartepe Belediye Başkanı Dağ Köylerini Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN