Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nde Balkan Zirvesi

Giriş Tarihi: 20.10.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 11:46
Büyükşehir Belediyesi tarafından destek sağlanan 12. Uluslararası Standardizasyon Konferansı, 22-24 Ekim tarihlerinde Kocaeli Üniversitesinde yapılacak.
Standardizasyon Konferansı Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinde 22-24 Ekim tarihlerinde Baki Komsuoğlu Konferans Salonu’nda başlayacak. Endüstriyel üretim başkenti Kocaeli’nde düzenlenen konferansta, Türkiye’nin uluslararası alanda etkinliği ve gücünü arttırmayı amaçlayan çalışmalar da konuşulacak.
Balkan ülkelerinin işbirliğiyle düzenlenen 12. Uluslararası Balkan Standardizasyon, Prototipler ve Kalite Konferansına özellikle mimarlık alanında Balkan ülkelerinden çok sayıda bilim adamı ve akademisyenin katılacak. Konferans ise adeta bir nevi “Mini Balkan Zirvesi” niteliğinde olacak.
Kocaeli Üniversitesi Umuttepe kampüsünde bulunan Baki Komsuoğlu Kongre Salonu’nda düzenlenecek “Mini Balkan Zirvesi”, uluslararası standardizasyon ve kalite üzerine bilgi ve deneyimin bilimsel bir kaydını tutmak amacıyla çok sayıda önemli bilim insanını ağırlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli’nde Balkan Zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN