Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atatürk Anıtı yenileniyor

Belediye Başkanı Özgüven: Atatürk Anıtı’nın zemin taşlarını ve kaideleri değiştireceğiz. Oturma alanları, engelliler için geçiş noktaları ve çiçeklendirme yapılacak

Giriş Tarihi: 18.5.2018
Atatürk Anıtı yenileniyor
EREĞLI Belediyesi, Atatürk Anıtı'nı yeniliyor. Zemin çalışmalarına başlayan ekipler kaideleri değiştirip, oturma alanları, engelli geçiş noktaları ve çiçeklendirme çalışmaları ile yenilenecek Atatürk Anıtı Ereğli'ye ayrı bir hava katacak. Proje hakkında değerlendirme yapan Belediye Başkanı Özkan Özgüven, "Şehrimize yakışan hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda yıllardır düzenleme yapılmayan Atatürk Anıtı'mızı yeniliyoruz. Zemin taşlarını ve Kaideleri değiştirecek, bunun yanında oturma alanları, engelli kardeşlerimiz için geçiş noktaları ve çiçeklendirme çalışmaları yapacağız. Yeni görüntüsüyle şehrimize ayrı bir hava katacak anıtımızın çalışmalarına başladık. Modern kent olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

'YAPILMAYAN NE VARSA YAPIYORUZ'
Özellikle şehir merkezimizde yaptığımız çalışmalarla estetik açıdan güzel bir görünüm oluşturuyoruz. Tüm çabamız Ereğli'mize daha iyi hizmet etmek içindir" dedi. Başkan Özgüven, "Şehrimizde birçok çalışma yürütüyoruz. Yıllardır yapılmayan hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Hizmetleri ötelemeden, tabiri caizse elimizi taşın altına koyarak şehrimizin gelişimine katkı sunuyoruz. Biz bu şehre hizmetle mükellefiz, hizmet için bu makamları işgal ediyoruz. Bu bilinçle gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışıyoruz. Bu noktada hemşehrimizin de takdirini görmek bizleri mutlu ediyor, daha da kamçılıyor. Bundan sonraki süreçte de önemli hizmetleri Ereğli'mize kazandırmaya devam edeceğiz. Bize destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk Anıtı yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN