Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Ramazan Gelir Hoş Gelir’

Giriş Tarihi: 18.5.2018
‘Ramazan Gelir Hoş Gelir’
KONYA Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl "Selçuklu Saklı Değerler" temasıyla açılan ve 10 gün boyunca Konya'dan ve il dışından yoğun ilgi gören 14. Geleneksel Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni kapsamında "Ramazan Gelir Hoş Gelir" adlı bir programı düzenlendi. Programda, mübarek Ramazan aynın bereketi, anlamı ve güzelliği ile Peygamber Efendimizin hayatından örnekler anlatıldı.

SAKLI DEĞERLER
Edindirme Kursları, mübarek Ramazan ayının gelişi dolayısıyla Ramazan Gelir Hoş Gelir" adlı program düzenledi. Bu yıl "Selçuklu Saklı Değerler" temasıyla açılan ve yoğun ilgi gören 14. Geleneksel Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı'nın okunması ile başlarken; 15 Temmuz gününü anlatan sinevizyon gösterisi ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

TAM NOT ALDI
Büyükşehir Belediyesi İrfan Medeniyeti Araştırma ve Kültür Merkezi'ndeki programda Meram Aile Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) öğrencileri tarafından hazırlanan ve peygamber sevgisini anlatan piyes ve minik çocukların okudukları birbirinden güzel ilahiler de ilgi topladı. Ramazan aynın bereketini, anlamını ve güzelliğini anlatan slayt gösterisinin izlendiği programda yine Meram ASEM öğrencilerinin Peygamber Efendimizi anlatan ilahiler ve şiirler izleyenlerden tam not aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Ramazan Gelir Hoş Gelir’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN