Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başmüfettişler Başkan Turan’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 11.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Başmüfettişler Başkan Turan’ı Ziyaret Etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Başmüfettişleri, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan’ı ziyaret etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Başmüfettişleri büyük ölçekli inşaat projelerinde çalışma koşullarının iyileştirilmesi ile ilgili programlı teftiş kapsamında Konya SMMM Odası Başkanı İsmail Turan’ı makamında ziyaret edip teftiş hakkında bilgilendirme yaptılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Turan, ”Başmüfettişlerimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mart ayından itibaren Konyamızda büyük ölçekli inşaat projelerinde çalışma koşullarının iyileştirilmesi programı ile ilgili teftişler başlatıldı. Bu konuda gerek bu sektördeki mükelleflerin bilgilendirilmesi hem de çalışma koşullarının daha iyi hale getirilmesi için yaptıkları ziyaret ve bilgilendirme oldukça önemliydi. Valiliğimiz başta olmak üzere ilgili kurumları başmüfettişlerimiz ziyaret ederek bilgi veriyorlar. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Teftiş programı ve Oda faaliyetlerinin konuşulduğu ziyaret sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başmüfettişler Başkan Turan’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN