Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tuzlukçu’da “Kitap Kurdu” Kampanyası

Giriş Tarihi: 11.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Tuzlukçu’da “Kitap Kurdu” Kampanyası
’nın Tuzlukçu ilçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan ‘Tuzlukçu Kitap Yurdu, Öğrencim Kitap Kurdu’ Projesi kapsamında okullarda kitap okuma proje başlatıldı.
Proje kapsamında okullarda öğrencilerin belirlenen kitapları okuyarak okuma bilincini geliştirme, okuma kültürü kazanma, okuma alışkanlığını oluşturma ve okumanın bir gereklilik olduğunu anlamaları hedeflenildi.
Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Gülcü, “Okullarımızda Tuzlukçu Kaymakamlığı bünyesinde ve koordinesinde başlatılan proje kapsamında öğrencilerimiz kitap okudular. Böylelikle yapılan proje ile öğrencilerimiz hem kitap okuma alışkanlıklarını kazandılar ve hem de okumanın bir gereklilik olduğu mesajını verdiler. Proje sonunda öğrencilerimizden değerlendirme sonunda belirlenenler Konya gezisine gittiler. Konya’da Bilim Merkezi, Mevlana Müzesi, Şehitlik ve 80.Binde Devr-i Alem Açık Hava Müzesini gezdiler. Projenin gerçekleşmesinde bizlere destek ve katkı sağlayan İlçe Kaymakamımız Nur Sevinç Özbek’e çok teşekkür ederim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuzlukçu’da “Kitap Kurdu” Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN