Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyşehir’de Mahalle Muhtarları Dernek Çatısı Altında Buluştu

Giriş Tarihi: 1.4.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
Beyşehir’de Mahalle Muhtarları Dernek Çatısı Altında Buluştu
’nın Beyşehir ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları dernek çatısı altında birleşti.
Beyşehir’in 67 mahalle muhtarının bir araya gelerek kurmuş olduğu Birlik Muhtarlar Derneği’nin bürosu yapılan dualarla açıldı.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun tarafından Belediye hizmet binasının 3. katında tahsis edilen Birlik Muhtarlar Derneği bürosunun açılışına İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Şenol, Belediye Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, KOSKİ 7. Şube Müdürü Ali Özdemir, kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.
Dernek bürosunun açılışında konuşan Kaymakam Muzaffer Başıbüyük, “Muhtarlarımızın ortak ihtiyaç ve taleplerinin bir araya gelerek konuşulması, bu konuların ilgili yerlere iletilmesi, bilgi paylaşımının sağlanması, kamu idareleriyle iletişimde bu büronun işlev görmesi ümidimiz ve arzumuzdur. Muhtarlar Birliği Derneğimizin aynı zamanda İlçemizin dirliğine, birliğine de katkıda bulunacağına inanıyorum, derneğimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Muhtarların birlikte hareket etmeleri, faaliyetlerini tek çatı altında yürütebilmeleri için Belediye hizmet binasında kendilerine bir büro tahsis ettiklerini ifade eden Başkan Özaltun, “Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın da ifade ettiği gibi muhtarlarımız bizim için çok önemli, kıymetli. İster 30 haneli bir mahallenin muhtarı olsun, ister 4800 nüfuslu bir mahallenin muhtarı olsun, her biri bizim için çok değerli. Bundan sonraki süreçte de muhtarlarımızın içi gayet rahat olsun Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, milletvekillerimizin desteğiyle Beyşehir’in 67 mahallesine muhtarlarımızla birlikte hizmet edeceğiz inşallah. Birlikten güç doğar düşüncesiyle hareket eden dayanışma içerisinde olan muhtarlarımızın her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Muhtarlar Birliği Derneğimizin muhtarlarımıza, Beyşehir halkına hayırlı olmasını temenni ediyor, hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyşehir’de Mahalle Muhtarları Dernek Çatısı Altında Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN