Türkiye'nin en iyi haber sitesi

NEÜ’de 1.uluslararası İngiliz Dili Eğitimi Konferansı Gerçekleşti

Giriş Tarihi: 5.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
NEÜ’de 1.uluslararası İngiliz Dili Eğitimi Konferansı Gerçekleşti
Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen 1.Uluslararası İngiliz Dili Eğitimi Konferansı gerçekleştirildi.
Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Erol Güngör Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ece Sarıgül, Prof. Dr. Aydan Ersöz, Dr. Nuray Grove, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Konferans NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker’in İngilizce yaptığı açılış konuşması ile başladı. Konferansa değişik ülkelerden ve illerden yaklaşık 325 öğretim elemanı, İngilizce öğretmeni ve İngilizce bölümünden öğrenciler katıldı. Sabah oturumunda Prof. Dr. Aydan Ersöz, öğleden sonraki oturumda ise Dr. Nuray Grove konuşmacı olarak birer sunum yaptılar. Öğleden sonra yapılan eş zamanlı programlarda, İngilizce eğitimiyle ilgili farklı sunumlar yapıldı. Konferansta bir araya gelen İngilizce öğretimiyle ilgilenen katılımcılar, İngilizce öğretimi ile ilgili sunumları dinlediler ve öğrencilerin sorularını cevapladılar.
İngilizce öğrenimiyle ilgili merak edilenlerin cevap bulduğu konferans, birlikte fotoğraf çektirilmesinin ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
NEÜ’de 1.uluslararası İngiliz Dili Eğitimi Konferansı Gerçekleşti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN