Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anaokulu Öğrencilerinden Müftülüğe Ziyaret

Giriş Tarihi: 14.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 11:25
Anaokulu Öğrencilerinden Müftülüğe Ziyaret
’nın Beyşehir ilçesinde, öğrenim gören ana okulu öğrencileri, İlçe Müftülüğünü ziyaret etti.
Minik öğrenciler, öğretmenleri nezaretinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Beyşehir Müftülüğü’nü ziyaret etti. Öğrenciler, ziyaretlerinde Müftü Hüseyin Erdoğan’a birer çiçek sepeti hediye etti. Müftü Erdoğan da, ziyaretçi öğrencilere çeşitli dini kitaplar armağan etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Müftü Erdoğan, Kutlu Doğum Haftasının tüm İslam alemine hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.
Beyşehir Müftülüğü’nün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri hakkında da bilgi veren ve tüm ilçe halkını bu programlara davet eden Müftü Erdoğan, “Bu yıl, Kutlu Doğum Haftamızın teması, “Sevgi, saygı ve merhamet”. Gençlerimize, bayanlarımıza ve toplumun her kesimine yönelik olarak programlarımız var. Tüm bu programlarımızın içeriği ile ilgili bilgiler camilerimize ve çeşitli yerlere astığımız bastırdığımız afişlerimizde var. Tüm vatandaşlarımızın bu programlarımıza teşriflerini rica ediyorum. Her güne iki programın sığdırıldığı dolu dolu geçen bir Kutlu Doğum Haftasını kutlayacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anaokulu Öğrencilerinden Müftülüğe Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN