Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KTO Karatay Üniversitesi Meslek Tanıtım Günlerine Katıldı

Giriş Tarihi: 5.5.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:47
KTO Karatay Üniversitesi Meslek Tanıtım Günlerine Katıldı
Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, Sistem Dershanelerinde Meslek Tanıtım Günleri’ne katıldı.
Sistem Eğitim Kurumlarında bu yıl sınava girecek olan öğrencilere üniversiteler ve önemli meslekler tanıtılıyor. Toplantıya, Konya Ticaret Odası Başkanı ve KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk ve öğretim üyeleri katıldı.
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantının açılış konuşmasını Sistem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay yaptı.
Programda daha sonra Başkan Öztürk öğrencilere üniversite hayatı ve meslek yaşamına ilişkin tavsiyelerde bulundu. Öztürk, yaptığı konuşmasında, “Üniversitemiz bu dönem 5. akademik yılında eğitim vermektedir. Güçlü akademik kadrosu ve önlisans, lisans ve yüksek lisans eğitimi gören yaklaşık 3000 öğrencisiyle büyük bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Üniversitemizin marka değerini artırmak için; son bir yıldır hızlı bir faaliyet programı yürüttük. Bu faaliyet programımızdan en önemlisi 2015-2016 akademik yılında Tıp Fakültemizin eğitime başlamasıdır” dedi.
Konuşmalarının ardından Yrd. Doç. Dr. Yalçın Bostancı hukuk bölümünü, Yrd. Doç. Dr. Birol Büyükdoğan işletme iktisat ve maliye bölümünü anlatırken; Doç. Dr. Kamil Alptekin de sosyal hizmet bölümünü tanıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO Karatay Üniversitesi Meslek Tanıtım Günlerine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN