Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Adayı Gönen, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 18.5.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 13:49
MHP Adayı Gönen, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Milliyeti Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Prof. Dr. M. Sait Gönen, seçim çalışmalarında Hotamış, Çumra Güvercinlik, Yarma ve Kalfalar’da devam etti.
Bir ayı aşkın süredir seçim çalışmalarında bulunan Gönen, Konya, ilçeler ve beldeleri adım adım dolaşarak MHP’yi iktidara taşımak için destek isterken, vatandaşların dertlerini de dinliyor. Daha önce parlamentoda görev alan ve 7 Haziran seçimlerine MHP’nin listesinde Konya’dan ikinci sıradan aday gösterilen Sait Gönen, yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Bir ayı aşkın süredir seçim çalışmalarında bulunan ve gözlemlerini anlatan Gönen, “Milliyetçi Hareket Partisi iktidara yürüyor. Her geçen gün halkın AKP iktidarlarına karşı tepkilerini dinliyoruz. Vatandaşlarımız da bıçak kemiğe dayanmış durumda. Görüyoruz ki korku imparatorluğu kurarak halkı susturan iktidara karşı vatandaşlarımız artık isyan edercesine tepkilerini gösteriyor ve konuşuyorlar. AKP iktidarlarının saltanatı artık sona doğru yaklaşmış durumda. Toplumun her kesiminden vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde, daha önce AKP’ye oy verdiğini açıkça ifade eden ve ‘Kurtarın bizi artık, artık AKP’ye oy yok’ diyen büyük bir kitleyle karşı karşıyayız. Allah’ın izniyle 7 Haziran memleketin AKP iktidarından kurtuluşu olacaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Adayı Gönen, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN