Meram Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 22.6.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:05
Meram Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu
’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, Meram Gençlik Meclisi üyeleriyle iftarda buluştu.
Meram Belediye Başkanı Fatma Toru tarafından bir otelde verilen iftar yemeğine Meram Gençlik Meclisi, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ile Konya’da eğitim gören Yemenli üniversite öğrencileri katıldı.
İftar yemeğinden sonra konuşma yapan Meram Gençlik Meclisi Başkanı Mehmet Yolcu, “Aile olma duygusunu çok kısa zamanda kavrayarak, bir olarak, beraber olarak sınav dönemlerinde bile hız kesmeden çalışmalara devam ettikleri için Gençlik Meclisi üyelerimizi kutluyorum. Böyle yol arkadaşlarım olduğu için Allah’a hamd ediyorum. Gençlere her zaman büyük değer veren ve bugün de bizleri iftarda buluşturan Meram Belediye Başkanımız Fatma Toru Hanımefendi’ye de teşekkür ediyorum” dedi.
“ÇOK HEYECANLI VE İDEALİSTSİNİZ”
Meram Gençlik Meclisi üyelerinin çok heyecanlı ve idealist olduklarını kaydeden Başkan Toru ise, “Biz, sizin bu idealistliğinizle çok faydalı hizmetlere imza atacağınıza inanıyoruz. Çok kısa sürede önümüze önemli projeler koydunuz. Biz de belediye olarak bu projelerinizi sahiplenerek her zaman destekçisi olacağız” ifadelerini kullandı.
Ramazan ayının tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini dileyen Başkan Toru, “Çünkü şu anda çevremizde bir ateş çemberi var; kan, gözyaşı ve zulümler var. Bir takım oyunlar ve entrikalar var. İnşallah biz devlet olarak, millet olarak bu hadiselerden güçlü bir şekilde çıkar ve yolumuza devam ederiz. Bunun için tarih bilincine sahip gençlere çok ihtiyacımız var. Son seçimler de bunu gösterdi. Gençlerimizin seçimden sonra internette en fazla aradığı kelime ‘koalisyon’. Bu da gençlerimizin bugüne kadar koalisyonla tanışmadığını gösteriyor. Bizler, uyanık olursak, tarihimizi bilirsek, siyasetle tanışık olursak, edebiyatımızı, dilimizi ve kültürümüzü iyi öğrenirsek bu millet 2023 hedeflerine daha hızlı ulaşacaktır” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meram Gençlik Meclisi Üyeleri İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN