Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Özgüven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 1.7.2015 17:29 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Başkan Özgüven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Belediye Encümen Salonunda mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Özgüven, sorunları dinleyerek çözüm noktasında yapılması gereken çalışmalar hakkında Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte istişare ediyor.
Barbaros, Beyören, Beşyüzevler, Hıdırlı, Boyacıali, Alparslan Mahallesi muhtarları ile bir araya gelen Başkan Özgüven, “Biz seçilmiş kişilerin göreve halka hizmettir. Sizler mahallenizin sorunlarını bizlere aktaracaksınız ve çözüm noktasında yapılacak çalışmaları takip edeceksiniz. Bizlerde sizlerin desteği ile soruna çözüm üreteceğiz. Hizmet yaparken kişiye değil topluma hizmet etmek zorundayız. Hepimiz çözümün bir parçası olalım” dedi.
Mahalle Muhtarları Başkan Özgüven’e bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür ederek, “Ereğli’ye kalıcı ve iz bırakan çalışmalar sergiliyorsunuz. Bizlerle yaptığınız istişareler ışığında gerçekleştirilen çalışmalar ile mahallelerimize hizmet kısa sürede ve çözüm odaklı sergileniyor” ifadelerini kullandı.
Muhtarlar, kanalizasyon, doğalgaz, asfalt, kaldırım, park gibi konularda Başkan Özgüven’e sorunlarını iletirken, Alparslan Mahallesi Muhtarı köy otobüslerinin yerinin değiştirilmesini Beşyüzevler Mahallesi Muhtarı sürücü kurslarının kullandığı yerin değiştirilmesi gerektiğini belirtiler. Hıdırlı Mahallesi Muhtarı ise hastaneye giden minibüs hattının mahallelerinden geçmesini istedi.
Sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Özgüven, sorunları gidereceklerini söyleyerek toplantıya katılmalarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Özgüven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN