Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir karga oldu

Giriş Tarihi: 28.8.2014 16:28 Güncelleme Tarihi: 28.8.2014 16:28

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Türkiye’nin ilk 3D Animasyon Filmi ‘Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu’nda karga oldu.

Türkiye'nin ilk 3D animasyon filmi 'Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu' için stüdyoya giren Ahmet Kural ve Murat Cemcir kargaları seslendirdi.

İlk defa animasyon filmi seslendirdiklerini belirten ünlü oyuncular projede yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler ve eklediler: "Filmde piyasada adını duyurmuş olan Fahrettin ağabeyin çetesinin "Hakkı" (Murat Cemcir) ve "Kamil" (Ahmet Kural) isimli elemanlarıyız. Fahrettin ağabeyimiz 300 küsur yaşındaki bir karga, biz de bu karga çetesinin en genç ve bitirim kargalarıyız. Wingo'nun peşinde ve sürekli Wingo ile yarış halindeyiz."

Filmde; Evliya Çelebi'nin can dostu Wingo'ya rahat vermeyen kargalar da ölümsüzlük suyunun peşindedirler. Hem Wingo hem de diğer kuşların korkulu rüyası olan kargaların macerasına Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in espirili seslendirmesi ortak oluyor.

Türkiye'nin ilk 3D animasyon filmi "Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu" nun 17. yüzyıldan günümüze uzanan hikayesi hem çocukları hem de yetişkinleri eğlenceli bir serüvene sürükleyecek. Film 24 Ekim'de vizyonda olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Kural ve Murat Cemcir karga oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN