Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayati Küçük’ten ’yü deşifre eden önemli çalışma

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı Hayati Küçük yaklaşık 30 yıldır takip ettiği Fetullahçı Terör Örgütü hakkında bilinmeyenleri “Küresel Terörist Fetulşeytan” isimli bir kitapta topladı. “ isimli şeytani örgütün lideri Gülen, yeni bir 'tır.” diyen Hayati Küçük örgütün sonunun diğer sapkın tarikatlar gibi felaket ile sonuçlandığının altını çizdi.

Giriş Tarihi: 30.1.2018 16:35 Güncelleme Tarihi: 3.2.2018 08:21 ABONE OL
Hayati Küçük’ten FETÖ’yü deşifre eden önemli çalışma

Gazeteci Hayati Küçük, FETÖ örgütünün ipliğini bütün çıplaklığıyla pazara çıkartıyor. Geçtiğimiz günlerde Truva Yayınları etiketiyle kitap raflarında yerini alan Küresel Terörist ( Fetulşeytan) isimli kitap, hem terörist başı Fetullah Gülen'i hem de bir bumerang gibi Türkiye'nin kılcal damarlarına nüfuz eden FETÖ'nün tarihçesini sunuyor.

Küçük, kitap hakkında şu ifadeleri kullandı:

Mehdici, Mesihçi, Menkibeci, Mitolojik, Takiyyeci, Küreselci ve politik bir elbise giymiş FETÖ isimli sofistike (yanıltılmış, karmaşık) örgüt, kimsenin bilmediği bir virüs değil, tersine, herkesin bildiği ve el birliği ile ürettiği zehirli bir "Deli Bal" hükmündedir.

FETÖ isimli şeytani örgütün lideri Gülen ise, yeni bir Hasan Sabbah'tır. Aklı öteleyerek Kur'an ve sahih sünnetten uzak bir menkıbe kültürü ile yoğurduğu örgüt mensuplarını Mankurtlaştırmış ve sonunda ekmeğini yediği, suyunu içtiği vatanına, milletine ihanet eden sefil birer mahlûk haline dönüştürmüştür.

"KÜRESEL ŞER ŞEBEKELERİ TARİH İÇİNDE..."

FETÖ isimli bu şeytani örgütün lideri Gülen, kırk senedir örgütlediği şer şebekesini, "Kimi Hindu, kimi Yamyam, kimi bilmem ne bela" olan emperyalistler karşısında var olma savaşı veren son toprak parçamız Türkiye'nin kaosa sürüklenmesi için kullandı. Küresel şer şebekeleri tarih içinde yapamadıklarını şimdi sinsi planlarıyla ve içimizde yetiştirdikleri Gülen gibi yerli Lawrenslerle yapıyor. Bu anlamda 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ militanları tarafından kotarılan darbe girişimi Türk tarihinin gördüğü en büyük ihanetlerin başında gelir.

Bu ihanet şebekesinin İslam'a, vatanımıza, milletimize, yer üstü zenginliklerimiz dediğimiz çocuklarımıza yaptığı ihanetin boyutunu bile tespit edemiyoruz. "Sofistike Terörist FETÖ'nün İslam ve Vatana İhanetleri" isimli çalışmamızla bir neslin nasıl yok edildiğini ve bu sofistike örgütün İslam'a, vatana, milletimize ihanetleri ile birlikte ve diğer ülkelere de zararlarını tespit etmeye çalıştık.

Hayati Küçük Paralel'in gerçek yüzünü anlattı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayati Küçük’ten FETÖ’yü deşifre eden önemli çalışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN