Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yılbaşında 'Taşra'da kabare keyfi

İstanbul Anadolu yakasında bulunan , aralık ayı ve yılbaşındaki konser ve tiyatro oyunlarıyla seyirciyle buluşuyor.

Giriş Tarihi: 6.12.2018 14:17
Yılbaşında 'Taşra'da kabare keyfi

Taşra Kabare, aralık ayında birbirinden renkli kabare tiyatroları ve konserler ile seyirciyle buluşuyor.

MÜZİK DOLU BİR AY

Taşra Kabare'de 8 Aralık Cumartesi günü Suat Suna, 9 Aralık Cumartesi günü Murat Evgin ve 22 Aralık Cumartesi günü ise "Kafası Karışık Kontrtenor" performansı sonrası büyük ses getiren "Barok Masallar Projesi" ile Nuri Harun Ateş sahne alacak.

YILBAŞINDA TİYATRO

Düşperest Kabare Tiyatrosu yılbaşında tiyatroseverlerle buluşacak ve gece boyunca Düşler Bandosu eşliğinde tiyatro, müzik ve dansla dolu bir kabare deneyimi sunacak. Düşperest, Taşra Kabare'de 10 Aralık ve 24 Aralık'ta da sahnelecek.

AŞK, YOK OLUŞ, CİNNET VE KAHKAHA; ALACAKARANLIK KUŞAĞI

5 oyuncunun 17 rol üstlendiği Alacakaranlık Kuşağı, 14 Aralık'ta izleyici ile buluşacak. Sıradan insanların başına gelen sıra dışı durumlara şahitlik edeceğiniz, bilim kurgu türündeki birçok filmin çıkış noktası, 1959 yapımı kült TV dizisi The Twilight Zone'dan yola çıkarak Oğuz Utku Güneş'in kaleme aldığı oyun; iç içe geçen dört hikayeden oluşuyor.

Beklenti ile gerçeğin çelişkisini, var olan ile varoluş'un eşleşmeyişini, muzipçe sorgulayan "Alacakaranlık Kuşağı"; sıradan insanları sıra dışı durumlarla karşılaştırarak, seyirciyi metafiziğin kanunlarının ve ilahi adaletin işlediği bir dünyaya davet ediyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılbaşında 'Taşra'da kabare keyfi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN