Tamder Üyelerinden Sıra Gecesi

Giriş Tarihi: 20.2.2015 14:08
Tamder Üyelerinden Sıra Gecesi
’da faaliyet gösteren Tüm Aktif Memurlar Derneği (TAMDER) tarafından Hanedan Konağı’nda düzenlenen sıra gecesine, kamu kurumlarında çalışanlar yoğun ilgi görsterdi.
Kaynaşma programında TAMDER’in kendi üyelerinden oluşturduğu sıra gecesi ekibinin söylediği türkülere, zaman zaman salondakiler de eşlik ederek eğlendi.
Dernek Başkanı Cafer Çamlı ,yaptığı konuşmada, 2006 yılında gönüllü memurlar tarafından kurulan derneğin öncelikli hedefinin, her görüşten ve yaşam tarzından memurların birlikte sosyal aktiviteler yapması ve kaynaşması olduğunu ifade etti. Başkan Çamlı, "Derneğimiz sosyal faaliyetlere önem veren bir dernektir. Halı saha futbol karşılaşması, paintball turnuvası, bowling turnuvası, bilardo turnuvası, masa tenisi, satranç, rafting, piknikler, geziler, seminerler, konferanslar, kan bağışı kampanyaları, doğa yürüyüşü düzenlenerek memurların tanışması ve kaynaşması sağlanmıştır. Kişisel gelişimlerinin sağlanması için bilgisayar, İngilizce, hızlı okuma ve açık öğretim takviye kursları düzenlenmiştir" dedi.
Şanlıurfa yöresine ait türkülerin ağırlıklı olarak söylendiği sıra gecesinde, konuklara sıra gecelerinin vazgeçilmezi çiğ köfte ikram edildi.(EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tamder Üyelerinden Sıra Gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN