Ahmet Sami Kutlu Aday Adayı

Giriş Tarihi: 21.2.2015 12:58
Ahmet Sami Kutlu Aday Adayı
Birlik Vakfı Şube Başkanı Avukat Ahmet Sami Kutlu da, AK Parti’den Kütahya milletvekili aday adayı oldu. Son gün müracaatını yapan Kutlu, "Yeni Kütahya ve yeni Türkiye için yola çıktım" dedi.
Sami Kutlu, Kütahya ve ilçelerinde gerek cemiyet hayatındaki aktif rolü ile gerekse sosyal hayatın içerisinde vakıf, dernek, cami yaptırma yaşatma dernekleri gibi bir çok hayır kurumunda gönüllü hizmet vermesi ile tanınıyor.
AHMET SAMİ KUTLU’NUN BİYOGRAFİSİ
"Ahmet Sami Kutlu, 1970 Kütahya doğumludur. 1987 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinden 1991 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Yedeksubay olarak vatani görevini tamamlamadıktan sonra 1994 yılından beri Kütahyada serbest avukatlık yapmaktadır. Kütahya İmam Hatip Lisesi Koruma Derneğinde iki dönem başkanlık, Kütahya Barosunda saymanlık ve başkan yardımcılığı görevlerini yürütü.Kütahya İlme ve Hayra Hizmet Vakfı Mütevelli Heyetinde olup, halen başkan vekilliği görevine devam etmektedir.Kütahya Yardımeli Derneği kurucu üyesi.Önceki dönem Ak Partiden Belediye Meclis üyeliği yaptı.Birlik Vakfı’nın, Kütahya Kurucu İl Başkanlığını yaptı ve halen bu görevini sürdürmektedir.
Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır."(EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Sami Kutlu Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN