Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevim Olgun Güral: Tembeldir Anlayışından Kurtulmalıyız

Giriş Tarihi: 6.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:59
Sevim Olgun Güral: Kütahya Tembeldir Anlayışından Kurtulmalıyız
’da düzenlenen ’İş hayatında kadının yeri ve önemi’ konulu söyleşide koşuşan iş kadını Sevim Güral Olgun, "Kütahyalılar çalışmayı sevmez damgasını vurmaktan, Kütahyalılar tembeldir anlayışından kurtulmalıyız" dedi.
Böyle bir anlayışın hiç kimseye faydasının olmayacağına işaret eden Güral, tecrübelerini ve iş hayatıyla ilgili birikimlerini KATED üyesi kadın girişimcilerle paylaştı.
Halen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) yönetim kurulu üyeliği görevini sürdüren Güral, burada Kütahya kadınını temsil etmekten onur duyduğunu dile getirdi.
Güral, katıldığı değişik platformlarda kendisinin belirli imkanlara sahip olduğu için, iş dünyasında hazıra konmuş gibi algılandığı yönünde görüşlerle karşılaştığını aktararak, “Hiç kimseye altın tepside imkanlar sunulmuyor! Mücadele ederek, çaba göstererek başarıya ve hedeflerinize ulaşıyorsunuz. Ben Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk işkadınıyım. Daha önce Ticaret Sanayi Odası bünyesinde Kadın Girişimciler Kurulu başkanlığı yaptım. Güzel projelere imza attık. İlimiz kadınının daha iyi yerlere gelebilmesi için çaba gösterdik” şeklinde konuştu.(EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevim Olgun Güral: Kütahya Tembeldir Anlayışından Kurtulmalıyız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN