Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı

Giriş Tarihi: 2.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:55
Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı
Simav Orman İşletme Müdürlüğü, Pazarlar Cumhuriyet Meydanı’nda bin adet tüplü badem, bin adet tüplü zerdali ve bin adet çıplak köklü ceviz fidanı dağıttı.
Fidan dağıtım törenine Pazarlar Kaymakamı Soner Bedir, Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Simav Orman İşletmesi Merkez Şefi Mustafa Gökan Sertkaya ve vatandaşlar katıldı.
Ormancılık günü etkinlikleri çerçevesinde bin adet tüplü badem, bin adet tüplü zerdali ve bin adet çıplak köklü ceviz fidanı görevlilerce vatandaşlara dağıtıldı.
Simav Orman İşletmesi Merkez Şefi Mustafa Gökan Sertkaya, Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde dağıtılan fidanların etrafı ormanlarla çevrili olan Pazarlar’ın yeşilliğine ve ekonomisine önemli bir katkı sağlayacağını söyledi.
Vatandaşların fidan dağıtımına olan ilgisinden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Orman İşletmesi Merkez Şefi Sertkaya "Ormancılık günü etkinlikleri çerçevesinde Pazarlar İlçesinde 3 bin adet tüplü badem, tüplü zerdali ve çıplak köklü ceviz fidanı dağıttık. Fidanları dağıtarak, hep birlikte yaşadığımız kenti, ülkeyi ve dünyayı yaşanır olmaya devam ettirecek birer adım atmış olduk. Vatandaşların ilgisi bizleri memnun etti" dedi.(MB-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pazarlar’da Ücretsiz 3 Bin Adet Fidan Dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN