Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Tan, Pazarlar İlçesini Ve Köyleri Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 28.4.2015 22:28 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 00:54
Ahmet Tan, Pazarlar İlçesini Ve Köyleri Ziyaret Etti
AK Parti Milletvekili adayı Ahmet Tan, Pazarlar ilçe merkezi, Orhanlar, Tepeköy, Sarayköy, Yenice, Akşinik, Örey, Sofular köyü ve Yakuplar mahallelerinde esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla buluştu.
Ziyaretler ile ilgili bilgi veren Tan, seçim çalışmaları için gittikleri her ilçede, her mahalle de ve her köyde yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını ifade ederek; daha güçlü bir Türkiye için çalışacaklarını dile getirdi.
Milletvekili adayı Tan, “Türkiye önemli bir sınavdan geçiyor. AK Parti Hükumetinin yeni dönemde en büyük icraatı Başkanlık sistemi ve demokratik yeni bir anayasa yapmak olacaktır. Yeni anayasa ile insanımız daha mutlu ve refah yaşayacaktır. Türkiye’de ve Kütahya’da birlik beraberlik içerisinde 7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’nin ilerlemesi için çalışmalarımız devam edecektir. Ak Parti hükumetinin 12 yılda yaptığı yatırımlar ve hizmetler ortadadır. Bu bölgenin insanıyım. Bölgenin sorunlarını biliyorum. Yıllarca teşkilatın tabanında görev aldım. Tabanı bilen biri olarak sizlere hizmetkar olmaya ve hizmet etmeye talibim” dedi.
Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci ise, “Milletvekili adaylarımızla birlikte köy köy, mahalle mahalle geziyoruz. Tüm insanlarımıza ulaşacağız.Ev ev, kapı kapı dolaşacağız. herkesin gönlünü alacağız Yeni Türkiye için herkesin oylarına talibiz ” diye konuştu.
Pazarlar ilçesindeki ziyaretlere Kütahya Milletvekili adayı Ahmet Tan, AK Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı. (MB-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Tan, Pazarlar İlçesini Ve Köyleri Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN