Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek

Giriş Tarihi: 6.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek
12 Temmuz 2015 Pazar günü saat 21.00’de Pazarlar İlçesi Cumhuriyet Meydanında Ramazan etkinliği düzenleneceği bildirildi.
Pazarlar Belediyesi tarafından sosyal ve kültürel etkinlikleri çerçevesinde organize ettiği Ramazan Gecesi etkinliği düzenleneceği ve Ramazan etkinliğinde Kur’anı Kerim Hatmi, Tasavvuf Musikisi, sema gösterisi, Orta oyunu, Nasrettin Hoca, Hacivat- Karagöz, illüzyon ve animasyon gösterilerinin yapılacağı bildirildi.
Tüm halkı Ramazan Gecesi etkinliği programına davet eden Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, “ Belediyemizin sosyal ve kültürel faaliyetleri çerçevesinde 12 Temmuz Pazar günü teravih namazından önce ve sonra ilçemiz Cumhuriyet Meydanında Ramazan etkinliği düzenleyeceğiz. Zengin bir içeriğe sahip olan programda Kur’anı Kerim Hatmi, Tasavvuf Musikisi, sema gösterisi, Orta oyunu, Nasrettin Hoca, Hacivat- Karagöz, illüzyon ve animasyon gösterileri mevcuttur. 12 Temmuz Pazar akşamı düzenleyeceğimiz Ramazan Ayı gecesi etkinliğine herkesi bekliyoruz” dedi.(MB-EFE)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pazarlar’da Ramazan Etkinliği Düzenlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN