Süpürge Devi Türkiye’de

Ev temizliği konusunda hassas bir millet olduğumuz kaçınılmaz. Türk kadını için çok büyük önem taşıyan evi ve evinin temizliği kendisine verdiği değer kadar önemli. Çünkü sevdiği insanların yaşadığı ortama büyük hassasiyet gösteriyoruz.

Kadınların bu konuda hassasiyetinin haklı olduğu bazı araştırmalarda da ispatlanmış. Yapılan ankette katılımcıların yüzde 72'si temiz bir evde daha iyi uyuduğunu, yüzde 80'ini daha rahat hissettiğini belirtmiş. 

Bundan beş altı yıl önce yapılan başka bir araştırmaya göre de Türk insanının evini süpürmek için yılda 125 saatini ayırdığını biliyor muydunuz? Evet haftada 2,4 saatimizi elektrikli süpürgelerle ev temizlemeye ayırıyormuşuz. Ve aynı araştırmada da ortalama 4,6 yılda bir süpürgelerin yenilendiği ortaya çıkmış.

Açıkçası sizin daha ne kadar süreniz var bilemiyoruz ama Türkiye’ye yeni giren süpürge devi Roidmi temizliğe ayrılan bu süreyi çok daha rahat ve kısa sürede yapmanızı sağlayacak.

6 katmanlı Filtreleme

Roidmi’nin en dikkati çeken ürünlerinin başında gelen amiral gemisi modeli X30 Pro Kablosuz Dikey Süpürge bütün evler ve diğer kapalı mekanlar için harika bir çözüm. Hepa filtre ve İyon antibakteriyel filtresi ile beraber 6 katmanlı filtrelemeye sahip bu model de, düzenli temizlik yapıldığında ,toz ve akarlara bağlı ,hapşırma, burun akıntısı,öksürme gibi şikayetlerin azaldığı görülecektir.

Paspaslama aparatı ile beraber de şuan başka hiçbir dikey süpürgede olmayan süpürme ve silme işini tek seferde yaparak zamandan büyük bir tasarruf sağlıyorsunuz. Nex -V teknolojisine sahip fırça ile tüm zeminlerde kusursuz bir temizlik yapılabilmektedir. Roidmi tüylü dostlarımızı da unutmamış ve kutu içeriğine bir evcil hayvan başlığını da dahil etmiştir.Bu başlıkla evcil hayvanlarınızı düzenli temizlediğinizde ,dökülen tüylerde büyük bir azalma olacaktır. Kablosuz şarj ,düşük ışıkta otomatik devreye giren Led başlık, Koltuk ve Yataklarınızı temizleyebileceğiniz elektrikli başlık ,Dar alan başlığı gibi zengin kutu içeriği ile temizlikte ihtiyacınız olan tüm rahatlık ve detaylar düşünülmüş.

Evinizi siz değil, o süpürsün

Herkesin hayranlıkla izlediği  o yuvarlak robot süpürgeye artık siz de sahip olabilirsiniz, çünkü Roidmi Eve Plus Vacuum MOP Akıllı Robot Süpürge sahip olduğu özelliklere karşın uygun fiyatıyla dikkatleri çekiyor. Tek şarj ile 250 mt2 alanda temizlik sağlayabileceğiniz üstün 5200 mah pil teknolojisine sahiptir. Sadece 9.80 cm yüksekliğiyle normal süpürgeler ile düzenli temizlik yapılmayan pek çok alana girdiği için yaşam alanının çok daha temiz olması sağlanıyor(Koltuk ,dolap altları …gibi) 

Roidmi akıllı robot süpürgeler ,sınıfının en yüksek vakum motor gücüne sahiptir Yüksek emiş gücüne sahip olan Roidmi Eve Plus, temizliği bitirdikten sonra ,haznesinde birikenleri fiziksel bir müdaheleye gerek kalmadan çöp istasyonlu şarj ünitesine 12 saniyede aktarıyor.  Böylece siz sürekli olarak robot süpürgenizin içerisindekileri temizlemek zorunda kalmıyorsunuz  Ayrıca 2 santimlik engelleri aşma gücüne de sahip. Belirli bir yeri temizlemek isterseniz haritadan o bölgeyi seçip robotun belirli alanı temizlemesini sağlayabiliyorsunuz veya tam tersi ,robot süpürgenin girmesini istemediğiniz bir alan varsa ,haritadan o alanı yasaklayabiliyorsunuz. Çok katlı bir evde oturuyorsanız ,3 farklı harita oluşturarak her kat için farklı bir haritaya sahip olabilirsiniz. Hem süpürme hem de paspaslama özelliğine sahip olan Roidmi Eve Plus şarj istasyonunda ,yaklaşık 1 ay yetecek kadar büyük 3L hacimli toz torbası vardır. Ozon sterilizasyon sağlayan özel teknolojisi sayesinde koku ve bakteri oluşumu da olmamaktadır.

Robotunuzun temizliği de çok kolay. Toz haznesi dolduktan sonra toza temas etmeden kolayca değiştirebilirsiniz. Bu arada süpürme seansı için evde olmanıza da gerek yok. Telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde temizliği istediğiniz zaman telefonunuza dokunarak da başlatabilirsiniz.