Çıplak ajan zor durumda

İşte 'Pak Panter' filminde en çok kahkaha attıracak sahnelerden biri: Ajan SPP, çıplak gösteren gözlüğünü Azerbaycanlı güzele kaptırınca olanlar oluyor

Giriş Tarihi: 17.9.2010
Yönetmenliğini Murat Aslan'ın üstlendiği; Ufuk Özkan, Metin Zakoğlu Mehmet Ali Erbil, Sümer Tilmaç, Erdal Tosun, Doğa Rutkay, Şenay Akay ve Rus oyuncu Yuri Ryadchenko'nun başrollerini paylaştığı 'Pak Panter' filmi 5 Kasım'da gösterime girecek.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DOĞA RUTKAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ŞENAY AKAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

FAKA BASIYOR
'Pak Panter' teşkilatı ve istihbarat elemanlarının başından geçen aksiyon dolu ve komik maceraların anlatıldığı filmdeki 'karşıdakini çıplak gösteren gözlük'lü sahne çok konuşulacağa benziyor. Pak Panter ekibinden Ajan SPP (Metin Zakoğlu) işle aşkı birbirine karıştırır ve Azerbaycanlı güzel Selma'ya (Zeynep Aydemir) abayı yakar. Ancak çapkınlık yapayım derken eline yüzüne bulaştırır. Komik ajan, karşısındakini çıplak gösteren özel üretim gözlüğü takar ama Selma'nın bunu anlaması fazla uzun sürmez. Selma, gözlüğü Ajan SPP'nin elinden kapar ve hemen gözüne geçirir. Şaşkın aşık Ajan SPP böylece kendi kurduğu tuzağa düşer.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çıplak ajan zor durumda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN