Benim hâlâ umudum var

Giriş Tarihi: 22.8.2011

Derya Taşdelenler, evlenmeye hazırlanırken ayrıldığı Perihan Savaş'ı hâlâ çok sevdiğini söylüyor ve "O beni istesin, ölümüne giderim" diyor. Taşdelenler, ayrılığa alkolik olmasının neden olduğu iddialarını ise kabul etmiyor: "Haftada bir-iki kadeh içen adam alkolik mi oluyor?"

Eşi Yılmaz Zafer vefat ettikten sonra ilk kez işadamı Derya Taşdelenler ile birlikte olan Perihan Savaş'ın mutluluğu uzun sürmedi. Geçtiğimiz kış nişanlanan ve nikah tarihi bile alan çiftin ani ayrılık kararı herkesi şaşırttı. İkilinin ayrılmasının nedeninin; annesinin Taşdelenler'le evlenmesini istemeyen Savaş'ın kızı Melek Zübeyde olduğu söylenmişti. Ama geçtiğimiz günlerde çıkan 'Ayrılığın nedeni Derya Taşdelenler'in alkol sorunu' dedikoduları ortalığı karıştırdı. Taşdelenler, tüm bu iddialara GÜNAYDIN aracılığıyla cevap verdi...

PERİHAN SAVAŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


TEDAVİ GÖRECEĞİM
Ayrıldık ancak çirkinlikler devam ediyor. Bu dedikoduları çıkaran insanları Allah'a havale ediyorum. Perihan Savaş'ın hakkımda bu tarz şeyler düşünebileceğine inanmak bile istemiyorum. Çok yıprandım, çok hırpalandım. Psikolojim bozuldu; tedavi göreceğim.

KIZININ DURUMU DA ZOR
Ben sessiz kaldıkça insanlar bu ayrılıktan nemalanmaya çalışıyor. Yazık, günah; iki insan ayrıldı, bunu başka şeylere bağlamaya gerek yok. Elbette ayrılık nedenimiz sadece kızının istememesi değil. Ayrıca kızının da durumu zor. Bir tarafta babası tedavi görüyor, diğer tarafta yeni doğum yaptı; bebeği var. Bu yüzden o da sağlıklı düşünemiyor.

GERGİNLİĞİM SORUNDU
Melek Zübeyde evliliğimizi onaylamadı çünkü annesine çok düşkün. Onu paylaşmak istemiyor. Ancak bunun yanı sıra benim agresif ve gergin olmam, yüksek sesle konuşmam da aramızda sorun oluyordu. Benim sinirli halim Perihan'ı zaman zaman kızdırırdı. Çünkü o çok naif bir insan. Evlilikten dönmemizin bunun dışında bir nedeni yok.

HAFTADA BİR İÇERİM
Alkolik olduğumu söyleyen insanlara soruyorum; 25 gündür ağzına içki sürmeyen, haftada bir kere arkadaşlarıyla bir-iki kadeh bir şey içen insan alkolik mi oluyor? Öyleyse, o zaman tüm dünya alkolik! Ben böyle bir saçmalık görmedim. Artık işin tadını kaçırdılar. Utanıyorum kendimi böyle izah etmekten.

BELKİ KURTARIRIZ
Perihan Hanım'la ayrıldık çünkü olmayacağına karar verdik. Çekmeköy'de dayadığım döşediğim evin tüm eşyalarını dağıttık. İçim acıyor evin boş halini görünce. Bunlar kolay şeyler değil. Mustafa Sarıgül nikahımızı kıymak için beklerken, tarih alınmışken biz vazgeçtik. İki aydır da ayrıyız ancak her zaman konuşuyoruz. Telefonlaşıyoruz. Belki kurtarırız diye bakıyoruz.

BİZE BİR ZAMAN VERDİM
Ben Perihan Hanım'a 'Belki kurtarırız' diyorum ama o ne düşünüyor bilmiyorum. Benim sinirliliğimden hoşlanmadığı için o huyumu değiştirmemi istiyor. Ben de ona ve bu ilişkiye bir zaman verdim. Şayet o zamanda bu ilişki hâlâ böyle sürüncemede kalırsa, ben de bu sayfayı kapatacağım. Ama şimdi kapatamıyorum. Hâlâ bir umudum var. Perihan Hanım şimdi telefon açıp "Gel" dese, ölümüne kadar giderim, nikahı da hemen yaparım. Ancak sanırım onun pek gönlü yok.

REKLAMA İHTİYACIM YOK
Bana 'Reklam yapıyor' diyorlar. Galatasaray'ın eski yöneticilerindenim. Dagi gibi bir markanın isim babası ve patronuyum. Eski mankenim ve daha birçok özelliği olan bir adamım. Benim bu tarz reklamlara ihtiyacım mı var? Bu insanlar kendilerini nerede görüyorlar da bana laf atıyorlar, anlamıyorum. Ben milyon dolarlar batırmış, dolandırılmış bir adamım. O kadar sıkıntıdan sonra hâlâ ayakları üzerinde duran, kimseye boyun eğmeyen bir insanım. Beni tanımadan, geçmişimi bilmeden suçlamalarda bulunmak insanlara yakışmıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Benim hâlâ umudum var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN