Hangi ünlüyle tanışmak isterdiniz?

Şamdan Plus, cemiyet hayatının tanınmış simalarına; "Dünyaca ünlü hangi isimle tanışmak istersiniz?" diye sordu. Kimi başarısının sırrını anlatması için Madonna'yla kimi de bu yüzyılda prenses olmayı anlamak için Kate Middleton'la tanışmak istedi

Giriş Tarihi: 23.11.2011
FERYAL GÜLMAN - STEVEN SPIELBERG
ATATÜRK FİLMİ YAPSIN
Steven Spielberg hayranı olduğum bir film yönetmeni, yapımcısı ve aynı zamanda da senaristi. Kendisiyle tanışmayı çok arzu ederdim. Türkiye'ye gelmesini ve özellikle Milli Mücadele yıllarındaki Türkiye'yi, Cumhuriyetin ilk yıllarını, devrimleri kısacası Atatürk'ü ve ona inanan, güvenen Türk halkını anlatan film yapmasını isterdim.

MAİDE KURTTEPELİ- STEVE JOBS
KALBİME DOKUNDU
Benim
dileğim aslında gerçekleşmesi mümkün olmayan bir istek çünkü Apple'ın kurucusu Steve Jobs ile tanışmayı ve onun İstanbul'a gelmesini çok isterdim. Milyar dolarlık şirketler kurması değil ama sıfırdan gelip onca soruna rağmen; hiç yılmadan, genç nesillere örnek bir insan olarak yaşaması kalbime dokunmasını sağlıyor.

DENİZ BERDAN- JACK BLACK
ÇOK YÖNLÜ
"Çok yönlü bir oyuncu olduğu için Jack Black ile tanışmak ve onun ülkemize gelmesini isterdim."

DİDEM ANTEBİ- KARL LAGERFELD
ACABA NEREDEN İLHAM ALIYOR
Kesinlikle Karl Lagerfeld'i getirmek isterdim. Onun hakkında merak ettiğim çok şey var... "Günlük hayatta nasıl biridir?", "Nelerden ilham alıyor?" Bunun gibi bir sürü soru sorup onunla uzun uzun sohbet etmeyi çok isterdim.

FATOŞ SARIGÜL- KATE MIDDLETON
GERÇEK PRENSES
Türkiye'ye bir ünlü getirme şansım olsa, İngiltere Prensesi Kate Middleton'ı getirirdim. Hem çok beğendiğim için, hem de bu yüzyılda gerçek bir prenses olmanın ne olduğunu ondan dinlemek için.

CEYLAN ÇAPA- MADONNA
DÜNYACA TANINAN İSİM
Yaptığı her işte çok başarılı olduğu ve tüm dünya tarafından konuşulduğu için Madonna ile tanışmak heyecan verici olurdu. Onun başarısının sırrını anlatması için Türkiye'ye gelmesini çok isterdim.

DEMET KUTLUAY - ANGELINA JOLIE
MİSYONU OLAN BİR SANATÇI
Sinema kariyerini, 6 çocuklu hayatını, yaptığı yardımları, dünya görüşünü, misyonunu kısacası her şeyi konuşmak istediğim için Angelina Jolie ile tanışmak ve onu Türkiye'ye getirmek isterdim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hangi ünlüyle tanışmak isterdiniz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN