Kiminle evli olduğunu bil!

Giriş Tarihi: 23.11.2011

Usta sanatçı Salim Dündar'la yeni albümü için düet yapan Yeşim Salkım, kendi single'ının tanıtımı için neden seksi bir fotoğraf çektirdiğini açıkladı: Kocama kiminle evli olduğunu hatırlatmak istedim

Geçtiğimiz günlerde 'Piyango' isimli bir single çıkaran Yeşim Salkım, usta sanatçı Salim Dündar'ın son albümü 'Ama Sen Yoksun' için Dündar'la düet yaptı. Albümle aynı adı taşıyan şarkıyı birlikte okuyan Dündar ve Salkım, önceki gün Akatlar'daki Maestro adlı stüdyoda albümü tanıttı. Salkım, tanıtımda ilginç açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar:
Salim Bey geçmişte Zerrin Özer'le düet yapmıştı. Aynı albümde ben de vardım ama onların düetlerini çok beğenmiş, çok kıskanmıştım. Salim Dündar gibi bir duayenle şarkı söylemek bana da nasip olsun istedim. Demek ki çok istemişim.

BU DÜETİ KARIŞTIRMAYIN
Babam Dursun Salkım'la da bir düet yapacağım. Yıllar sonra çocuklarıma, torunlarıma arşiv niteliğinde bir şeyler bırakmak niyetindeyim.
Salim Bey'le düetimiz, bugüne kadar yapılan diğer düetlerle karşılaştırılmasın. Ne Salim Bey, ne de ben popüler kültüre şarkı söylemiyoruz.
Yeni single'ımın tanıtımında kullandığımız seksi fotoğrafı, eşim Hakan Eratik'e kiminle evli olduğunu hatırlatmak için çektirdim!

EVDE KORKUNCUM
Hakan da fotoğrafı beğendi. Sonuçta baktığında "Yeşim Salkım'la evliyim ben" diyor.
Evde çocuk bakarken halimi görseniz, resmen kadınlıktan çıkıyorum! Üzerime ne bulursam giyiyorum. Evde korkunç bir durumdayım. Bir erkek karısını sürekli böyle görürse eski halini unutması doğal. O yüzden arada bir hatırlatmak lazım.

ÖYLEMİ DEMİŞİM, HATIRLAMADIM
Salim Dündar'ın albümünün basın bülteninde "Tarkan dahil kimse Türkiye'de Salim Dündar gibi şarkı okuyamaz" sözleri bulunan Yeşim Salkım, bu sözünün hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: "Öyle mi demişim, hiç hatırlamıyorum! Tarkan da çok büyük bir ses ama Salim Dündar'ın 50 yıla yakın bir geçmişi var. Tarkan'ı mukayese edeceğimiz insan Salim Dündar olmamalı. Onu kendi jenerasyonuyla karşılaştıralım."


YEŞİL SALKIM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kiminle evli olduğunu bil!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN