Yılın ünden özel kareler!

Yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu ile dünya evine giren 'ın üne ler akın etti. Konuklardan Sezen Aksu, Tarkan, Mazhar Alanson ve Kenan Doğulu sahneye çıkıp şarkı söyledi. Beren Saat ise halaybaşı oldu.

Giriş Tarihi: 12.3.2012

komedyen , yaklaşık dört aylık hamile olan sevgilisi ile, cumartesi gecesi Pera Palace Hotel'de gerçekleşen görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Çiftin üne yaklaşık 150 kişi katıldı.

Düğünde Ümit Besen ve Borusan Filarmoni Orkestrası sahne aldı. Konuklardan Sezen Aksu, Mazhar Alanson ve Tarkan da sahneye çıkıp şarkı söyledi.

Geceye sevgilisi Kenan Doğulu ile katılan Beren Saat evlilik sorularına "Önce Cem'le Ahu'nun başlarına ne gelecek bakalım" diyerek cevap verdi. Yılmaz-Yağtu çifti, Ümit Besen'in 'İyi Günde Kötü Günde' şarkısıyla salona giriş yaptı.

Saat 20.30'da kıyılan nikahtan sonra evlilik cüzdanını alan Cem Yılmaz, eşini dudaklarından öptü.

İLK DANS "NİKAH MASASI"
Cem Yılmaz Ahu Yağtu çifti, ilk dansı Ümit Besen'in "Nikah Masası" şarkısıyla yaptı.

İLK FOTOYA ÖDÜL
Pasta kesilirken Cem Yılmaz espri yaptı: "Twitter'a ilk fotoğrafı koyanı ödüllendireceğim."

DUBAİ'DE
Ahu Yağtu düğünde, Hakan Yıldırım imzalı sade bir gelinlik giydi. Düğün sırasında Pera Palace Hotel'in önünde bir ambulans ve iki polis aracı bekledi. Geceyi otelde geçiren çift, dün de balayı için Dubai'ye gitti.

BEREN'LE KENAN'IN DÜĞÜNÜ NE ZAMAN?
Beren Saat; Cem Yılmaz-Ahu Yağtu düğününe girerken "Kenan Bey'le sizin düğün ne zaman?" sorusuna esprili yanıt verdi: "Önce bir bakalım Ahu ile Cem'in başlarına neler gelecek!"

TWITTER NOTLARI

"HALAYA HAZIRIZ!"
Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin evliliği Twitter'da da yankı buldu. Ünlü isimler çiçeği burnunda çifte mutluluklar dilerken, Yılmaz'ın kardeşi Özge Çevik; hem "Halaya hazırızzz" diyerek çocuklarının düğündeki fotoğrafını paylaştı, hem de düğünden haberler verdi.

ÖZGE ÇEVİK: "Bugün takipçi sayımda artış var! Düğünden 'halay fotosu' bekleyen çok demek ki..." "Düğün topuzu bozulur, o saç yer yer fönlü, az biraz krepe ve genel olarak gabardin olup güne Belgin Doruk olarak devam edilir..."

YEŞİM SALKIM: Mutluluklar Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, bir ömür inşallah...

EROL KÖSE: Cem Yılmaz'ın düğününde Tarkan-Sezen Aksu-Mazhar şarkı söylüyor. Para versen üçünü bir araya getiremezsin.

YAŞAR GÜNAÇGÜN: Cem Yılmaz-Ahu Yağtu; mutluluklar.

HANDE YENER: Cem Yılmaz&Ahu Yağtu'ya sonsuza dek mutluluklar.

DEMET AKALIN: Cem evlendi, şimdi sıra kimde; Kenan?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılın düğününden özel kareler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN