Ayçin İnci eşini aldattı mı?

5 yıl önce meslektaşı ile evlenen oyuncu Ayçin İnci’nin, Mor Menekşeler dizisinde birlikte rol aldığı Sarp Levendoğlu ile ilişki yaşadığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 3.5.2012 15:25 Güncelleme Tarihi: 3.5.2012 15:38

Eskişehir'de yaşanan olay iddialara göre şöyle gelişti: Ayçin İnci'yle 5 yıl önce evlenen 'ın evliliği 2011'in sonlarına doğru çatırdadı. O sıralarda Eskişehir'de çekilen Mor Menekşeler dizisinde oynayan İnci, rol arkadaşı Sarp Levendoğlu ile yakınlaştı. İnci, bunun üzerine Eskişehir merkezdeki evinden Levendoğlu'nun Umut Kurt'la birlikte oturduğu Riverside Ilgaz evlerine taşındı.

Önceleri şehrin popüler mekanlarından Kafepi'ye giden iki oyuncu, samimiyetlerinin dikkat çekmesi üzerine İnci'nin evinde buluşmaya başladı. Bu yakınlaşma Antalya TV Ödülleri gecesinde de devam etti. Ayçin İnci dedikoduların önüne geçmek için Taylan ile törende kol kola poz vererek kafaları karıştırdı. Hatta "Yeniden barışıyorlar" söylentilerine de göz yumdu. Fakat Eskişehir'e döndükten sonra Levendoğlu ile ilişkisine kaldığı yerden devam etti. Sarp Levendoğlu'nun ise 3 yıldır oyuncu Begüm Birgören ile aşk yaşadığı biliniyor.

"Samimi görülmemiz normal!"

İnci dedikodular hakkında "Sarp benim dizi arkadaşım. Ben de o sitede oturuyorum. Biz her zaman birbirlerinin evine giren çıkan dostuz. Sarp'la iki oyuncu, dost olarak samimi görülmemiz normal" derken Taylan'la boşandığını ilk kez açıklayarak "Evet boşandık. Ama şu an çok iyi dostuz" dedi.

Levendoğlu ise "Ayçin yalnız kalmasın diye oradaki evi Ahmet abi tuttu ona. Samimi dediğiniz ne olabilir bilmiyorum ama. 3 kere gittim, ikisinde Ahmet abi oradaydı. Diğerinde kalabalıktık. Bizim Begüm'le ilişkimiz devam ediyor. Ama ben ilişki değil insanlık hakkında konuşmayı tercih ederim" diye konuştu.

Vatan

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayçin İnci eşini aldattı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN