Kulanılmış araç kavgası

Çiftkurtlar Otomotiv'in sahibi Mehmet Çelik, "Aracım kullanılmış çıktı. Mahkemeye vereceğim" diyen Seren Serengil'e, aracın ruhsatını kanıt göstererek sert çıktı: Borcunu ödeyemeyince aracı getirdi ve sattık. Üç ay sonra yaptığı suçlama komik!

Giriş Tarihi: 27.10.2012
Twitter'da "Çiftkurtlar'dan aldığım 2011 model aracım, 2010 model yani kullanılmış çıktı. Mahkemeye vereceğim" diyen Seren Serengil'in açıklamalarını, Çiftkurtlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik, belgelerle yalanladı.

HAKKINI ARAYACAK
Geçtiğimiz aylarda Sibel Turnagöl ile yaptığı evlilikle adından söz ettiren Çelik, otomobilin 2011 model olduğunun yazılı olduğu satış sözleşmesini ve ruhsatını kanıt olarak göstererek şunları söyledi: "Seren Hanım benden 2011 model Mercedes aldı ancak taksitlerini ödeyemedi, bu yüzden de geri getirdi. Biz de arabayı satışa çıkardık. Ancak kendisi daha yüksek fiyata bir alıcı bulunca, satışı yapıp o kişiye devrettik. Aradan üç ay geçti, neden böyle şeyler söylediğini anlayamadım. Yaptığı suçlama çok komik ve saçma!" Otomobilinin taksitlerini ödeyemediğine dair belgeyi de sunan Çelik; yapılan bu saldırıyı kınayarak sözlerine şöyle devam etti: "60 yıllık bir sektör, iki-üç kendini bilmez insanın ortaya attığı dedikodularla yıkılmaz. Bugüne kadar yasalara aykırı hiçbir şey yapmadım. Kim şahsım adına asılsız bir iddia ortaya atarsa, hakkımı hukuk yoluyla arayacağım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulanılmış araç kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN