Tek başına gittiği İzmir’de 25 gün kalan Tatlıses, İstanbul’a döndükten sonra eşyalarıyla ofisine taşındı.

Giriş Tarihi: 31.10.2012 10:12 Güncelleme Tarihi: 31.10.2012 14:17
ile eşi arasında yaşanan gerginliğin manşetlerde yer aldığından farklı olduğu ortaya çıktı. Çiftin yakın bir çevresinin ortaya attığı iddiaya göre evi terk eden Ayşegül değil İmparator oldu.

Eşi olmadan kameralar karşısına geçmekten kaçınan Tatlıses, Eylülde İzmir'e uçtu.Orada tek başına 25 gün geçiren şarkıcı döndükten sonra evden ayrıldı. Eşyalarını toplayan sanatçının daha sonra Seyrantepe'deki ofisine yerleştiği ve yaklaşık bir aydır da orada konakladığı belirtildi.

ÖYLE BİRİNİ TANIMIYORUM

Ayşegül Yıldız'ın İbrahim Tatlıses'in çevresindekiler tarafından pek sevilmediğini ifade eden yakın kaynak iddialarına şu sözlerle devam etti: "Tatlıses'in eve uğramamasına Ayşegül çok üzüldü. İbrahim Bey de kendisine bir bahçe katı tutup oraya yerleştirdi. Tatlıses'i bayramlaşmak için arayıp Ayşegül'ü soranlara İmparator, 'Öyle birini tanımıyorum' bile dedi."

İbrahim Tatlıses, eşi Ayşegül Yıldız'la ayrıldıklarına dair çıkan haberleri yalanlamıştı.

Kaynak: Bugün

İBRAHİM TATLISES'TEN İDDİALARA YANIT GELDİ

İbrahim Tatlıses, iddialarına Twitter'dan yanıt verdi. İşte Tatlıses'in o tweet'i: "Bugün gazetesinin 'İbo evi terk etti' cümlesi doğrudur ama bana eşimi soranlara da hiç bir zaman 'öyle birini tanımıyorum' demedim. Ayrıca öyle bir saygısızlığım da olamaz o insan benim eşimdir. Onu tanımıyorum cümlesi beni çok yorar, bunları kim uydurmuşsa ayıp. Farzedelim ki evi terk etmişim ne var bunda hey fırsatçılar"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Tatlıses evi terk etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN