Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üç ünlü şarkıcı üç hadise

Giriş Tarihi: 2.1.2013

Popun ünlü ismi Gülşen; yılbaşı konserinde yaşanan izdihamdan dolayı yuhalandı, sahneyi terk etti. Hande Yener babasının vefatı nedeniyle rapor alarak İzmir konserine çıkamadı. Hadise ise mekanın ses ve ışık düzenini beğenmeyerek konserini iptal etti

UTANMADAN BİR DE ŞARKI SÖYLÜYORSUN
Yeni yıl konseri için Polat Renaissance Bosphorus'da sahneye çıkan Gülşen, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Organizasyon şirketi tarafından fazla bilet satılınca dinleyicinin protestosuna maruz kalan şarkıcı, sahneyi terk etmek zorunda kaldı.

OLAYA POLİS EL ATTI
Çok sinirli olan davetliler sahneyi basarak Gülşen'in kullandığı mikrofonu yere atıp ses sistemi cihazlarını parçaladılar. Gülşen'i "Utanmadan bir de şarkı söylüyorsun" diyerek yuhaladılar. Kontrolü kaybeden grup, mutfağı da yağmaladı. Bir süre sonra olay yerine polis geldi ve işlem başlattı.

ANKARA KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Yılbaşında Ankara Congresium'da sahneye çıkacak olan Hadise, son dakikada konserini iptal etti. Hadise, organizasyon firmasının ses ve ışık sistemiyle ilgili sözleşmedeki maddelere uymaması ve ön ödemenin yapılmaması nedeniyle böyle bir karar aldı. Firma yetkilileri ise bilet satışının yetersiz olması nedeniyle Hadise'nin konseri iptal ettiğini iddia etti.

RAPOR ALDI KONSERE ÇIKMADI!
Yılın son günü babası Erol Özyener'i kaybeden ünlü şarkıcı Hande Yener; İzmir'de Sinan Akçıl'la birlikte vermeyi planladığı yeni yıl konserine çıkmadı. Nefes darlığı ve travmatik stres bozukluğu nedeniyle İzmir Devlet Hastanesi'nden rapor alan şarkıcı; gönderilen basın açıklamasında bu konser için 60 bin lira aldığı iddiasını da yalanladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üç ünlü şarkıcı üç hadise
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN