Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşim şiddet uyguladı kızım sorunlu doğdu

Giriş Tarihi: 4.1.2013

Neşe Erberk'in abisi Cengiz Erberk'ten boşanan Sevcan Zabit: Eşimden şiddet gördüm. Beni mankenlerle aldattı. Neşe de beni başka erkeklerle tanıştırdı...

Best Model yarışmasıyla üne kavuşan Sevcan Zabit, genç bir modelken Neşe Erberk'in abisi Cengiz Erberk'le evlenmiş ve podyumlara veda etmişti. 'Kabus' olarak nitelendirdiği evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Zabit, yaşadıklarını Quality of Magazine'den Yeşim Günal'a anlattı:
1994'te Best Model'e girdim ve 'Best Fotomodel' seçildim. Daha sonra, Erberk Ajans'a başladım. Cengiz, ajansın ortağıydı ve sürekli peşimdeydi. Benim ilk erkek arkadaşım oldu. 1997'de maalesef evlendik!

ÇOCUĞU TUVALETE KAPATI
Neşe, Amerika'da doğum yapınca Cengiz beni onun yanına yolladı. Bu süreçte iyice koptuk. Ben Amerika'dayken, Cengiz ajanstaki mankenlerle çapkınlığa başlamış bile!
Sekreterinden tutun da, birçok farklı kişiyle birlikte olduğuna dair şeyler duydum. Başkalarından çocukları olduğu bile geldi kulağıma.
Zaman zaman şiddet gördüm. İkinci kızıma hamileyken sert bir şekilde itti beni. Kızımın doğuştan bir bacağı kısa ve öğrenme güçlüğü var. Doktor, bu olayın etkisi olabileceğini söyledi.
Sert, despot, asabi bir babaydı. 1 yaşındaki çocuğu, tuvalete kapatıyordu.
Neşe bana, "O kendi hayatını yaşıyorsa, sen de yaşa" deyip beni sevgili olmam için başka erkeklerle tanıştırdı. "Yapamam" deyince, "Başkalarıyla deneriz" diyordu.

ÖZ YEĞENİNİ OKULDAN ATTI
Kızım, halasının anaokuluna gidiyordu. Boşanma davasını açtıktan sonra kızımın okuldan atıldığıyla ilgili bir mesaj geldi. Neşe, öz yeğenini okuldan attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşim şiddet uyguladı kızım sorunlu doğdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN