Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vefakâr babalar

Giriş Tarihi: 6.1.2013

Ünlü aktörler, çocukları için birer birer kariyerlerini geri plana atıyor. Son olarak Matt Damon, çocuklarından ayrılmayacagını söyleyerek, bir is teklifini geri çevirdi!

BEN AFFLECK
Üç çocuk babası olan 1972 dogumlu Ben Affleck, tek amacının çocukları için normal bir aile ortamı yaratmak oldugunu söylüyor. Affleck; esi Jennifer Garner ile birlikte, evden bir aydan daha uzun süre uzak kalmamaya özen gösterdiklerini ve is tekliflerinin çogunu çocukları için geri çevirdigini söylüyor.

MATT DAMON
Matt Damon, geçtigimiz hafta dört çocuguna zaman ayırması gerektigini söyleyerek 'Promised Land' filminde yer alamayacagını açıkladı. 1970 dogumlu oyuncu, çocuklarının anneleri Luciana'ya oldugu gibi kendisine de ihtiyaçları oldugunu söyleyerek, bundan sonra uzun zaman ayırması gereken projelerde yer almayacagını söyledi.

ORLANDO BLOOM
1977 dogumlu Orlando Bloom, kariyerinin en parlak günlerini yasarkan Miranda Kerr ile evlenme kararı aldı. Çiftin çocukları dünyaya geldikten sonra kariyerini geri plana atan Kerr degil Bloom oldu. Uzun zamandır filmlerde rol almayan Bloom, ogluyla zaman geçirmenin her seye degdigi görüsünde.

BRAD PITT
1963 dogumlu Brad Pitt, 6 çocugu için kariyerini geri plana attı. Geçen yıl yogun çalıstıgı için, bu yıl ailesiyle zaman geçirecegini söyleyen Pitt, "Angelina'nın (Jolie), oyunculuk kariyeri dısında BM'de de çalısmaları var. Evde zaman geçirme görevi bana kalıyor" diye konustu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vefakâr babalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN